Novinkou v portfoliu Počítačové školy GOPAS jsou kurzy SAP

Novinkou v široké nabídce kurzů Počítačové školy GOPAS jsou aktuálně kurzy jednoho z nejpoužívanějších počítačových systémů SAP. Ten si získal ve firmách a mezi zaměstnanci takovou oblibu, že si vyžádal samostatnou kategorii kurzů, jejíž nabídka uspokojí jak začátečníky, kteří se s problematikou teprve seznamují, tak i pokročilé specialisty.

Školení

SAP zahrnuje řadu aplikací a nástrojů, kterými lze například řídit finanční management, dodavatelský řetězec, HR management nebo vztahy se zákazníky. Je vysoce flexibilní, škálovatelný a přizpůsobitelný, takže je vhodný pro organizace všech velikostí, od malých firem až po velké korporace.

„Vidíme ve firmách i mezi jednotlivci rostoucí potřebu znalosti SAP. Proto u nás nově najdete kurzy nejen pro vedoucí pracovníky, koncové i klíčové uživatele systémů SAP, ale i vývojáře a administrátory. Celkem nabízíme 106 kurzů na různá témata jako je SAP Administrace systému, SAP Overview, Business Objects Training, SAP S/4HANA, NetWeaver, SAP FIORY & Screen Personas a Implementace,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy GOPAS.

Firmy napříč celým spektrem SAP potřebují a potřebují také zaměstnance, kteří jej budou schopni ovládat. Je navíc postaven na robustní a výkonné platformě, která organizacím umožňuje zefektivnit jejich provoz a dosáhnout vyšší efektivity a zároveň snížit náklady a zlepšit celkovou výkonnost.

Počítačová škola GOPAS nabízí také kurzy, které jsou určeny pro pokročilejší uživatele. „Pro administrátory a programátory nabízíme i kurzy NetWeaver Process Integration a NetWeaver Information Integration, které se zaměřují na integraci systému do vaší společnosti. Naučíte se různé způsoby konfigurace back-endového systému pro integraci procesů SAP pomocí jazyka JAVA a získáte pokročilé dovednosti v konfiguraci podnikových procesů pomocí nástroje SAP Process Orchestration,“ uzavírá Jan Dvořák z Počítačové školy GOPAS.

Gopas SAP