Nový studijní portál nabízí možnost zvýšit si kvalifikaci v IT

Počítačová škola GOPAS vytvořila ve spolupráci s Microsoftem nový studijní portál Microsoft Fundamentals Academy, který zájemce připraví na certifikační zkoušky

Vzdělání v IT oblasti je v současné době klíčem k lepším kariérním možnostem. Zkoušky Microsoft Fundamentals pomohou zorientovat se v cloudových konceptech, nástrojích pro strojové učení i bezpečnostních technologiích a pochopit jejich výhody. To vše v Microsoft prostředí, které je v dnešní době jedno z nejatraktivnějších na trhu. Absolventi kurzu se naučí získané znalosti vnést do každodenní práce a reálně je využívat.

„Znalost Microsoft technologií je na současném trhu práce velmi žádanou odborností. Proto jsme připravili nový studijní portál, na němž se zájemci mohou v on-line režimu připravit na certifikační zkoušky z Microsoft technologií v několika oblastech – od cloudových technologií, přes oblast strojového učení a umělé inteligence až po IT bezpečnost,“ říká Jan Dvořák, výkonný ředitel Počítačové školy GOPAS.

Zkoušky Microsoft Fundamentals jsou mezinárodně uznávaná certifikace, která prověřuje znalosti aktuálních technologií Microsoft. Jednotlivé typy zkoušek se zaměřují například na Microsoft Azure – ve vztahu k AI, cloudu a zpracování dat, Dynamics 365 nebo Power Platform. Základní školení a zkoušky poskytují přehled o těchto technologiích a ověřují praktické znalosti o tématech. Jsou určené nejen pro technické profesionály, ale i lidi na manažerských a obchodních pozicích, kterým se otevře cesta k lepší komunikaci s IT profesionály. Jsou také ideální ke zvýšení kvalifikačních předpokladů pro čerstvé absolventy nebo ty, kteří chtějí svou kariéru přesměrovat do IT oblasti.

MFA Mužný, Gopas

Výukový balíček obsahuje videa pokrývající vybranou oblast Microsoft technologií, která jsou natočena zkušenými lektory v češtině nebo slovenštině, originální studijní materiály, cvičný test k prověření znalostí a voucher na certifikační zkoušku. Jednotlivé lekce připravili zkušení lektoři, například Vladimír Mužný, Petr Malášek nebo Brent Dawson. Podrobné informace o zaměření jednotlivých typů kurzů i zkoušek najdete na www.gopas.cz.